רוצים לדעת איפה הילדים שלכם?

אסותא דרכי שתן רחב

בשנים האחרונות עולה יותר ויותר הצורך להיות בקשר עם הילדים שלנו במהלך היום, אנחנו רוצים לדעת איפה הם? עם מי הם? האם הם בטוחים? וכד'. 

המענה לשאלות, מוביל אותנו ישירות אל הטלפונים החכמים, אבל כידוע לטלפונים אלה יש הרבה חסרונות, אך כדי לענות על הצורך של תקשורת עם הילדים אבל במקביל למנוע מהילדים חשיפה מוקדמת לטלפונים חכמים יצרו את KIDIWATCH SCHOOL השעון החכם המיוחד לילדים, שעון אשר נותן לנו את האפשרות לתקשר עם הילדים שלנו ולראות היכן הם בכל רגע נתון.
לשעון מגוון אפשרויות בקרה של ההורים, החל משליטה בשעון ונעילה שלו באמצעות אפליקציה ייעודית ועד הצגת המיקום המדוייק של הילד באמצעות מפה באפליקציה.
המדור כן יכול לספר לכם שלאחר שימוש של כשבוע בשעון אין ספק שזו אחת ההמצאות הטובות והיעילות יותר שיצא לו לבדוק במיוחד עבור ילדים.

השעון החכם לילדים מאפשר להוציא ולקבל שיחות טלפון בין ההורה לילד/ה, משלוח וקבלת הודעות טקסט וכן יכולת איתור מיקום מיידי על גבי מפה באמצעות GPS, זאת באמצעות אפליקציה חינמית המותקנת בטלפון של ההורה לשליטה. כעת, בדגם החדש הסירו את הפונקציה של האזנה.

באנר נמלי ישראל
קידי ווטש סקול מחיר299 שקלים צילום: יחצ

השעון פועל באמצעות סים קארד סלולרי ( של חברת 019) ומאפשר להורים להגדיר מספרי טלפון עימם הילד/ה יכול לתקשר. בנוסף, אינו כולל משחקים על מנת להבטיח שקט לילדים ולהוות פונקציה של תקשורת בלבד בין ההורה לילד/ה. כמו כן, על גבי השעון ישנו כפתור SOS למצוקה אשר לחיצה עליו שולחת אות במיידי אל שלושה מספרים שההורה הגדיר בשעון תחת הפונקציה הזו.

קידי ווטש סקול מחיר299 שקלים צילום: יח"צ

מבחינת נתוני השעון, מגיע עם גרסה חדשה של תוכנת ההפעלה KIDIWATCH 2.0, סוללה mah400, המספיקה ליום שלם. השעון מגיע עם מסך מגע, אפשרות לצ'ט קולי, מד צעדים ומרחק, שעון מעורר ומצב של שקט ורטט.

טריף במבי

כאמור, יתרונו הבולט של השעון עבור ההורים, הינו ביכולת השליטה בשעון של ההורה באמצעות אפליקציה בעברית המותאמת למכשירי אנדרואיד ו- IOS שאף היא שודרגה. בעת הורדת האפליקציה וקישור לשעון המידע אודות המיקום וכל יתר התכונות מועברים בזמן אמת למכשיר הסלולרי של ההורים.

אסותא דרכי שתן מלבן

מאז הושק לפני כשנה הדגם הראשון של KIDIWATCH נמכרו יותר מ 30 אלף שעונים המשמשים את ההורים והילדים ביומיום. המחיר של הגרסה החדשה עומד על 299 שקלים. הערכה מכילה כרטיס סים לאינטרנט סלולרי של 019 אותו ניתן להפעיל באמצעות מנוי מוזל בעלות של 12.9 שקלים לחודש. מתאים לגילאי 4-12

למידע נוסף ואפשרויות רכישה ניתן לראות באתר של kidiwatch.co.il וכן ברשתות וחנויות ברחבי הארץ.
קידי ווטש סקול מחיר299 שקלים צילום: יח"צ
תגובות פייסבוק
דילוג לתוכן