בית הספר היסודי "אשכול" בפרויקטים מרגשים למען הקהילה

לקראת חג החנוכה, התארגנו צוות בית הספר, התלמידים וההורים לפעילות למען הקהילה במספר פרויקטים מרגשים.

באנר דק אסותא

הרכזות החברתיות, הגב' פרח אביטל והגב' אירה זורביצקי עמלו יחד עם חברי מועצת התלמידים של בית הספר היסודי אשכול ברובע ט', על מספר פרויקטים חברתיים למען הקהילה. בפרויקט אחד הם אספו מוצרי אוכל מפנקים לשוטרי תחנת משטרת אשדוד ולאנשי מד"א שעושים עבודת קודש בעיר.

המזון נארז באריזות "כחול לבן" והוענק באהבה ובהוקרה לפועלם. הפרויקט השני הוא תחרות חנוכיות מרשימה שיזמו בנושא חילות הצבא, עיטורי העוז, הגבורה והמופת. פרויקט בו גם הורי התלמידים נטלו חלק ויחד יצרו חנוכיות מרהיבות.

צילום: בית ספר אשכול

הפרויקט השלישי, פתק "שליח מצווה" שאינו ניזוק בדרכו. ההורים והילדים תרמו 10 אגורות שצורפו לפתק שליח המצווה שהוכן עבור בני משפחה ושכנים בקהילה שלוחמים בחזית, כמו גם לשוטרים לצוותי מד"א ולאנשי הביטחון שישמרו בכיסם לשמירה והגנה שיחזרו הביתה בשלום.

גם תלמידי מקהלת בית הספר ברשותה של הגב' ריטה פרידבורג, המורה למוזיקה, יצרו קליפ מרומם נפש לכבוד החג. בהובלתה של הגב' שרונה אלימלך, רכזת מתמטיקה ואחראית הטקסים של בית הספר ובשיתוף של מר איגור יארובינסקי, המורה למחשבים, יצרו קליפ שירי חג חנוכה מרגש במיוחד שפותח את הלב.

הקליפ נוצר עבור טקס עירוני מקוון של עיריית אשדוד וביוזמה ובשיתוף של תכנית "כנפי רוח" אותה מובילה הגב' שולי בן מנחם לקראת חג החנוכה. הצוות התגייס תוך כדי למידה במתווה הקפסולות ובזמן קצר הצליחו יחד עם הילדים ליצור מחרוזת שירים קצרה, עוצמתית ומרגשת.

הגב' גלית תורג'מן בנלולו, מנהלת בית הספר מסכמת: "החודש, רגע לפני חג החנוכה קהילת אשכול – צוות, הורים ותלמידים דיברו ערכים של מצוינות והניפו את דגל ערכי החברה היהודית והישראלית במטרה לחזק ולגבש את העם. כשרואים את הדור הצעיר קם ומשתף פעולה לחזק את הקהילה לא נשארים אדישים – יש לנו דור המשך חזק! עם ישראל חי!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן