המירוץ לחדשנות: חברת נמל אשדוד בהצעה קורצת לבעלי סטארטאפים

נמל אשדוד מהאוויר. צילום: דוברות נמל אשדוד

חברת נמל אשדוד ממשיכה להשקיע בחדשנות ובסטארטאפים

בנמל אשדוד קוראים לחברות להירשם לתוכנית החדשנות ולקבל ליווי מקצועי וחשיפה לנמלים הגדולים בעולם.

באנר דק אסותא

חברת נמל אשדוד יוצאת בקריאה לסטארטאפים ישראליים, להצטרף לתוכנית החדשנות של הנמל בשנת 2024. התוכנית מיועדת לסטארטאפים מכלל הסקטורים הרלוונטיים לעולם הספנות והתעבורה הימית. החל מלוגיסטיקה ושרשרת אספקה, דרך סייבר ועד איכות סביבה. ההרשמה לקול הקורא פתוחה לסטארטאפים עד ה-15 לינואר 2024, לאחריה ייבחרו החברות שייכנסו לתוכנית.

ליווי צמוד של סוכני חדשנות

חממת החדשנות של נמל אשדוד המנוהלת ע"י רועי אברהמי, מציעה לסטארטאפים ליווי צמוד. הליווי הוא באמצעות סוכני חדשנות, בעלי ניסיון רב בהטעמה של טכנולוגיות בנמל ואפשרות ייחודית לשימוש במתקני הנמל כשדה ניסוי של הטכנולוגיה שלהם.

מעבר לליווי העסקי והטכנולוגי, הסטארטאפים יוכלו לבצע הוכחת היתכנות של הטכנולוגיה שלהם, הן בשטחי הנמל והן בשטחי שגרירויות החדשנות של נמל אשדוד ברחבי העולם, כך שהיזמים יכולים לממש את הרעיון או השיטה ולהדגים את השימושיות של הטכנולוגיה.

בין שגרירויות החדשנות של נמל אשדוד: נמל ברצלונה, רשות הנמלים של ניו יורק וניו ג'רזי. גם נמלים כמו, נמל טמפה, נמל ניו אורלינס, נמל סלוניקי וחברת הספנות מארסק.

בנוסף, חברת נמל אשדוד מציעה לסטארטאפים המשתתפים בתוכנית, אפשרות הצגה של הטכנולוגיה לרוכשים ומשקיעים פוטנציאליים. הטכנולוגיה תוצג בשגרירויות החדשנות בנמלי העולם ועד לארגונים גדולים ברחבי העולם. כמו כן, מעצם השתתפותן בתוכנית, החברות יהיו מועמדות להשקעה מטעם זרוע ההשקעות של נמל אשדוד.

בכירי החברה על הפרויקט המיוחד

לדברי יו"ר דירקטוריון נמל אשדוד, שאול שניידר: "בתקופה זו, בה רואים את האקוסיסטם הישראלי נאבק, אנו בחברת נמל אשדוד מציעים ליווי ותמיכה לסטארטאפים הישראליים. הזירה הגלובלית היא תחרותית והחממה הטכנולוגית של נמל אשדוד מאפשרת לסטארטאפים לקבל הזדמנות גם מעבר לים, במסגרת שיתופי פעולה עסקיים עם נמלים ברחבי העולם.

החדשנות והטכנולוגיה מהווים מנוע צמיחה של נמל אשדוד. לנמל אשדוד יש חשיבות גדולה גם עבור המשק הישראלי וגם עבור מערכת הנמלים הבינלאומית. אנו מזמינים סטארטאפים נוספים להצטרף לאתגר שהצבנו בפנינו לקידום הטכנולוגיות בתחום הימי, בישראל ובעולם."

אלי בר יוסף, מנכ"ל בפועל נמל אשדוד הוסיף: "לאורך השנים, ליווינו בחממה הטכנולוגית של נמל אשדוד למעלה מ-90 סטארטאפים מעולים, ממגוון תחומים ביניהם: אופרציה ולוגיסטיקה, אבטחה, קיימות וסייבר. אנו רואים את נמל אשדוד כחברה, אשר תחום החדשנות, הוא אחד ממנועי הצמיחה החשובים שבה. ומזמינים סטארטאפים נוספים להצטרף אלינו לעשייה זו."

נמל אשדוד מהאוויר. צילום: דוברות נמל אשדוד
נמל אשדוד מהאוויר. צילום: דוברות נמל אשדוד

הקרבות של לוחמי חטיבה 460

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן