נבחרת HYDRA זוכה במקום השני והופכת לגאווה עירונית

נבחרת הרובוטיקה של אשדוד כובשת את הפסגה

הישג אדיר. נבחרת הרובוטיקה HYDRA מאשדוד זכתה במקום השני באליפות הארצית FTC, תחרות רובוטיקה יוקרתית בה משתתפות נבחרות מכל רחבי הארץ. בנוסף, זכתה הנבחרת בפרס CONTROL AWARD היוקרתי על תכנות הרובוט המופלא.

באנר דק אסותא

עבודה קשה, שיתוף פעולה וחזון

מנהל החינוך באשדוד ונבחרת הרובוטיקה העירונית שלנו, חוגגים לאחר הזכייה בפרס CONTROL AWARD היוקרתי, על תכנות רובוט מנצח. הנבחרת שלנו, המורכבת משמונה תלמידים מוכשרים ממספר בתי ספר בעיר: אליאור יוספי, איתן קרבץ, אריאל גבאי, מאור מישוק, מיכאל בוקבסקי, נועם פימה, אביאל אבו ושגיב ז'ורנו, עבדה ימים ולילות תחת הדרכתה של המנטורית אלחנדרה פילניק.

ההצלחה המרשימה הגיעה לאחר זכייתם בשלב המוקדמות (גם במקום השני), והיא תוצר של שילוב מיוחד בין למידת עצמית ולמידת עמיתים, גישה שאפשרה לצעירים לחקור, לפתח ולבנות רובוט שהדהים את השופטים ואת הקהל כאחד.

התלמידים עבדו כל השנה כולל בחודשי הקיץ, תכננו ובנו את הרובוט כך שיוכל לבצע את כל הפעולות הנדרשות ע"י ארגון first, החל מהעברת חפצים מנקודה לנקודה ועד להעפת מטוסי נייר, כאשר הוא נוסע במהירות ומצויד בגלגלים מיוחדים שבעזרתם הוא יכול לנוע גם לצדדים.

השראה לדור הבא

המסע של HYDRA בתוכניתFIRST , תרם רבות לא רק לחיזוק יכולותיהם הטכנולוגיות, אלא גם טיפח בהם רוח חברתית ואחריות קהילתית. HYDRA היא יותר מקבוצת תחרותית, היא מהווה מקור השראה לדור הבא דרך תכניות ייחודיות, כמו HYDRA ACADEMY ו-,HYDRA KIDS שמטרתן לפתח דור חדש של מהנדסים, חוקרים, מתכנתים ויוצרים.

הזכייה של HYDRA היא פרק נוסף בסיפור ההצלחה של קהילת הרובוטיקה באשדוד, ותהווה השראה לרבים ברחבי העיר והארץ. הצלחתם היא תוצאה של מסירות, חדשנות ועבודה קשה, ועל כך אנו מודים להם מעומק הלב. הנבחרת ביקשה להגיד תודה מיוחדת למנהל המרכז הטכנולוגי אשדוד, למנהלת אגף החינוך העל יסודי בעיר ולראש מנהל החינוך באשדוד מר אריה מימון, על תמיכתם ועידודם לאורך כל הדרך.

הישגיהם של חברי הנבחרת מדגישים את הפוטנציאל הטמון בבני נוער של אשדוד ומראים לנו שעם עבודה קשה, שיתוף פעולה וחזון, "השמיים הם הגבול". אשדוד גאה בבני הנוער הכישרוניים ושולחת להם תודה בשם כל העיר.

קרדיט: דוברות עיריית אשדוד
קרדיט: דוברות עיריית אשדוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן