אשדודים, הגיע הזמן להפוך את השמש למקור הכנסה

תושבי אשדוד, הגיע הזמן להרוויח מהשמש – הצטרפו לקורס הראשון בעיר להכשרת יזמים סולאריים קהילתיים

העולם כולו מתקדם אל עבר אנרגיות מתחדשות, וישראל אינה יוצאת מן הכלל. אנרגיית השמש היא מקור אנרגיה זמין, נקי ומתחדש, והיא יכולה לחסוך לכם כסף ולסייע במאבק במשבר האקלים.

באנר דק אסותא

הקורס הראשון באשדוד להכשרת יזמים סולאריים קהילתיים

המחלקה לאיכות הסביבה בעיריית אשדוד מזמינה אתכם לקחת חלק בקורס ייחודי שיכשיר אתכם לקדם פרויקטים סולאריים בבניינים משותפים ובבתים פרטיים. במהלך הקורס תקבלו ידע וכלים לקידום פרויקטים סולאריים בקרב בניינים משותפים/ בתים פרטיים, וכמשתתפי הקורס תזכו בליווי אישי לקידום הפרויקטים.

ההשתתפות בהכשרה היא רק לתושבי אשדוד וכרוכה בעלות סימלית, כולל ראיון קבלה בזום.

יתרונות השימוש באנרגיית השמש ידועה לנו בעיקר אודות לדודי השמש הביתיים. אבל לטכנולוגיה הזאת יכול להיות שימוש לצרכים רבים אחרים ולאחרונה, משהבשילו התנאים להתפתחות הטכנולוגיה הסולארית והיא כבר זמינה לציבור, ניתן לעשות בה שימוש מיידי בכל בית. במיוחד בישראל, מדינה שטופת שמש שמציעה לא מעט פרויקטים סולאריים להפקת אנרגיה חשמלית, ובהם הגגות הסולאריים.

המערכות הסולאריות שמותקנות כיום על גגות פרטיים כמו גם על מבני ציבור, מצליחה להמיר את אנרגית השמש לחשמל זמין. המשמעות היא: רשת חשמל חדשה ועצמאית, המספקת את תצרוכת החשמל היומיומית עבור המשפחה, ביעילות רבה ובחיסכון גדול. אבל למערכת הזאת יש יתרון נוסף. מעבר להיותה ידידותית לסביבה וחסכונית למשק הביתי, היא גם משתלמת כלכלית.

אז אם אתם בקטע ויש לכם עניין להפיק את והמיטב מהשמש הישראלית, אתם מוזמנים להצטרף לקורס ההכשרה ולתאם ראיון שיתקיים ב-4/4,

בין השעות 14:00-17:00

ההכשרה עצמה תיפתח ב-1.5 ותימשך עד 3.7, בימי רביעי, בין השעות: 18:30-20:00. ההכשרה הינה שיתוף פעולה של: עיריית אשדוד, תרבות הדיור, משרד האנרגיה, קק"ל, מיזם שמש לכולם, הפורום הישראלי לאנרגיה, מרכז כיוונים, מינהלת התחדשות עירונית, מינהלות הרובע וקהילת אבוקדו.

קרדיט: דוברות עיריית אשדוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן