שגרירים צעירים בחזית ההסברה: הנערים במסע הסברה בינלאומי

שגרירים צעירים בחזית ההסברה: בימים קשים אלה שמדינת ישראל נתונה במלחמה קיומית כל פעילות הסברתית הינה ברוכה ומתבקשת. פעילויות ההסברה של קבוצת השגרירים הצעירים מעניקה לכולנו קרן אור בתוך המציאות המורכבת.

באנר דק אסותא

שיתוף הפעולה של המרכז הישראלי למנהיגות צעירה, יוזמה חינוכית אשר שואפת לקדם את בני הנוער בישראל, עם הרשויות העירוניות, פועל מזה כמה שנים גם בעיר אשדוד ותחת אחריותה של המחלקה לקשרי חוץ בניהולה של אריאלה רוזנטל.

השנה, חברים בקבוצת שגרירים צעירים כ-30 תלמידי כיתות י'-י"א מכל המקיפים בעיר. בימים אלה, יותר מכל ימות השנה, אנו זוכים לראות את מחויבות בני הנוער בישראל בכלל, והשגרירים והשגרירות הצעירים מאשדוד בפרט, שותפים מלאים במאבק על התודעה של מדינת ישראל בזירה הבינלאומית.

היוזמות והפעולות מעידים מכל על הרצון העז של השגרירים הצעירים להיות מעורבים במערך ההסברה שלנו, בשיקוף ובשיתוף המציאות הישראלית. הכרתם את המרחב הדיגיטלי והכוונתם לפעול באופן עקבי וייסודי מובילים למצב בו ה-Fake News של ארגוני הטרור ותומכיו לא נותרים ללא מענה, ובלא מעט מקרים התהפכו היוצרות משמע מעבר ממגננה להתקפה.

להלן מקבץ הסדנאות והמפגשים בהם לוקחים חלק השגרירים הצעירים בעת המלחמה: מפגש בנושא הסברה צעירה בחירום לכלל תלמידי שכבת כיתות י' באשדוד מכלל בתי הספר: סדנא להפקת תוצרים במרחב הדיגיטלי, הקמת פורום של המרכז בהשתתפות שגרירים צעירים מאשדוד ומכלל הקבוצות בארץ המחויבים לפעול בעת חירום ובאופן מידי.

שיתוף פעולה עם מטה משפחות החטופים והנעדרים – הפצת חומרים המתקבלים מהמטה, השתתפות באירוע תמיכה במשפחות שיתקיים במהלך השבוע של ה-19.11.23, בשיתוף המחלקה לקשרי חוץ, סדנא בנושא ראיונות לתקשורת הזרה, סדנא לכתיבה ומענה על שאלות וטיעונים מאתגרים בעת מלחמה.

קבוצת השגרירים הצעירים בחירום, ובה כ-100 משתתפים, נפגשו השבוע בזום עם אחד מראשי הקהילה היהודית בטורונטו לאות הבעת תמיכה וסולידריות, לשמוע על תרומתם למדינת ישראל ולהיאבק באנטישמיות ובדה-לגיטימציה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן