בפעם השניה בתוך חודש: הפרס הגדול של נמל אשדוד

צילום: יניב וקנין

הפרס המכובד שקיבלה עיריית אשדוד

חברת נמל אשדוד זכתה בחמישה כוכבים על קידום נושאי איכות החיים והסביבה במסגרת תחרות 'תעשיה יפה ומקיימת בישראל יפה' לשנת 2023.

באנר דק אסותא

חברת נמל אשדוד זכתה בחמישה כוכבים על קידום נושאי איכות החיים והסביבה, בתחרות "תעשייה יפה ומקיימת בישראל יפה 2023. מדובר על "האוסקר" הסביבתי – קהילתי, אשר מוענק לפי הקטגוריות השונות למפעלים הבולטים בתחומים של טיפוח ותחזוקת מקום העבודה, בטיחות ורווחת העובדים, פעילויות מיוחדות למען איכות הסביבה ועוד.

צילום: יניב וקנין
צילום: יניב וקנין

במכתב הזכייה נכתב על ידי המועצה לישראל יפה: "אנו מוקירים את פעילותכם לשיפור התנאים הפיסיים במפעל והעלאת איכות החיים והסביבה לעובדים, תוך שמירה על כללי הקיימות המתבקשים. פעילותכם הברוכה תורמת רבות לתדמית המפעל, מעלה את איכות החיים בו ומעידה על מודעות גבוהה לערכים של טיפוח הסביבה בקרב העובדים."

לדברי אלי בר יוסף, מנכ"ל בפועל נמל אשדוד: "אנו גאים ונרגשים על הזכייה בתחרות ומודים מקרב לב לישראל יפה, על הובלת התחרות ולכל מי שבחר בנו. גם בתקופה זו רווחת העובדים ואיכות החיים והסביבה עומדים לנגד עינינו ונמשיך לפעול במרץ על מנת להוביל את התחום הן עבור העובדים והן עבור לקוחותינו ולמען מדינת ישראל".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן