4 "צעירים מהדרום" בגילאי 20-40 נעצרו: סחטו בעלי אולמות ומפעלים באשדוד

צעירים מהדרום סחטו בעלי עסקים באשדוד, כסף מזומן שנתפס, צילום: דוברות משטרת ישראל

פרשיית 'חמוץ מתוק' – משטרת ישראל עצרה לחקירה 4 חשודים, צעירים מהדרום בחשד שלאורך זמן סחטו דמי חסות מעסקים באזור העיר אשדוד תמורת שירותי שמירה לכאורה.

באנר דק אסותא

היחידה ללחימה בפשיעה בתחנת אשדוד, מזה מספר חודשים מנהלת פרשייה סמויה על רקע חשד לסחיטת דמי חסות באיומים ממספר מפעלים ואולם אירועים באזור העיר אשדוד, כחלק ממדיניות מפקד המחוז הדרומי ניצב אמיר כהן, לטפל באופן נחוש בעבירות מסוג זה ולהביא לדין את מי שפוגע בבעלי עסקים לגיטימיים.

צעירים מהדרום סחטו בעלי מפעלים ואולם אירועים באזור אשדוד

במסגרת החקירה הסמויה, הצליחו חוקרי המשטרה לחשוף חוליה שמונה 4 חשודים, שלפי החשד יצרו קשר עם 4 בעלי מפעלים ואולם אירועים באזור עד הלום וגן הדרום, מהם התחילו לגבות כספים בעבור שירותי שמירה ואבטחה לכאורה, לפי החשד בכדי למנוע נזק לציוד ולרכוש. עוד הצליחו לחשוף החוקרים, כי על אף התשלום שמועבר לידי החשודים מדי חודש ועומד על אלפי שקלים, בפועל לפי החשד לא סופקו שירותי השמירה.

אתמול עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, פשטה היחידה ללחימה בפשיעה בתחנת אשדוד יחד עם יס"מ לכיש ויחידות מחוזיות, על בתיהם של 4 החשודים, תושבי רהט בשנות 20-40, ותפסו ברשותם רכב שלפי החשד שימש אותם בביצוע העבירות, מכשירים ניידים, כ 112 אלף ש"ח במזומן ובהמחאות.

החשודים כאמור נעצרו להמשך חקירה בחשד לעבירות של גביית דמי חסות באיומים, והיום הם יובאו בפני בימ"ש השלום בבקשה להאריך את מעצרם.

צעירים מהדרום סחטו בעלי עסקים באשדוד, כסף מזומן שנתפס, צילום: דוברות משטרת ישראל
צעירים מהדרום סחטו בעלי עסקים באשדוד, כסף מזומן שנתפס, צילום: דוברות משטרת ישראל

מתי עוברים לשעון קיץ? תתכוננו להפסיד שעת שינה באחד המהלכים המיותרים במדינה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?

דילוג לתוכן